1.5.2022 Velká cena města Pardubic + soustředění Nymburk

04.05.2022

29.-30.4.2022 jsme se pod vedením naší trenérky Lenky a za asistence Ladi st. zúčasnili dvoudenního soustředění ve sportovním centru Nymburk. Pilovali jsme techniku vrhů a hodů pro nadcházející závody v Pardubicich.

1.5. jsme se přesunuli na první venkovní závody do Pardubic. Zúčastnilo se celkem 6 para-atletů - Anička, Lenka, Přemek, Jarda, Laďa a také Staňa. Získali jsme celkem 10 medailí.

Anička Marcaníková opět nezklamala a za hod diskem 8,24 m získala 3. místo, oštěp se zapíchl 6,49 m a zajistil taktéž 3. místo a ve vrhu koulí 3,91 m získala 1. místo.

Lenka Morcinková ve vrhu koulí 3,72 m získala 3. místo a v hodu oštěpem 7,58 m obsadila 7. místo.

Přemek Liška v hodu oštěpem 22,12 m obsadil 5. místo, ve vrhu koulí 8,63 m získal 2. místo a v hodu diskem 29,85 m obsadil taktéž 2. místo.

Jarda Zapletal ve vrhu koulí 8,08 m obsadil 5. místo a v hodu diskem posunul svůj osobní rekord na krásných 23,42 m, který mu vynesl 3. místo.

Laďa Konečný hodil diskem 9,38 m a obsadil 7. místo, v oštěpu hodil 6,45 m a získal taktéž 7. místo a koulí vrhl 4,04 m, což mu přineslo 5. místo.

Standa Náčin ve vrhu koulí 5,74 m získal 3. místo, v hodu diskem 13,99 m obsadil 2. místo a oštěpem hodil 11,09 m, což ho vyneslo na krásné 1. místo.

Dosáhli jsme skvělých výsledků a předvedli jsme, že v zimní přípravě jsme nezaháleli. Již 7.5. nás čeká 1. kolo českého poháru v Olomouci.