26.9.2021 III. kolo ČP Olomouc

01.10.2021

V neděli 26.9. para-atleti ze Zlína zabojovali v Olomouci na III. kole Českého poháru. Zúčastnilo se 5 para-sportovců: Jarda Zapletal, Přemek Liška, Laďa Konečný, Anička Marcaníková, Leni Morcinková. Celkem jsme dovezli 4 medaile (2x stříbro, 2x bronz) a jeden OR (osobní rekord).

Jaroslav Zapletal vrhl koulí do vzdálenosti 7,96m a vybojoval 5. místo. Tímto výkonem si vylepšil svůj osobní rekord. V disku výkonem 21,47m získal 5. místo.

Přemysl Liška v disku výkonem 34,70m získal 2. místo a ve vrhu koulí výkonem 8,05m 4. místo.

Vladimír Konečný v hodu oštěpem výkonem 6.47m získal 3. místo. Diskem hodil 9.36m a získal 8. místo.

Anna Marcaníková ve vrhu koulí 4,34m získala 2. místo. V hodu diskem výkonem 8.57m získala 3. místo.

Lenka Morcinková v hodu oštěpem 7.47m získala 5. místo. Ve vrhu koulí výkonem 3,46m získala 4. místo.

Další kolo Českého poháru bude již tuto neděli 3.10. v Praze. Máme velké ambice na další osobní rekordy a věříme, že s blížícím se závěrem sezóny předvedeme kvalitní výkony.