7.5.2022 I. kolo Českého poháru Olomouc

09.05.2022

Dne 7.5.2022 se konalo v Olomouci 1. kolo Českého poháru. Zúčastnilo se 5 para-sportovců: Anička, Leni, Přemek, Jarda a Laďa.

Anička Marcaníková ve vrhu koulí 3,83 m obsadila 2. místo a v hodu diskem 8,53 m získala taktéž 2. místo. V celkovém výsledku obsadila 3. místo.

Lenka Morcinková vrhla koulí 3,55 m a získala 2. místo a oštěpem hodila 7,72 m 3. místo. Celkově se umístila na 4. místě.

Přemek Liška hodil oštěpem 21,91 m získal 3. místo a disk hodil 29,55 m na 2. místo. Celkem se umístil na 4. místě.

Jarda Zapletal ve vrhu koulí 7,69 m získal 3. místo a v hodu diskem si opět posunul svůj osobní rekord na 24,62 m. V celkovém pořadí se umístil na 5. místě.

Laďa Konečný ve vrhu koulí 4,22 m a v hodu diskem také posunul svůj osobní rekord na 9,79 m a celkem se dostal na 9. místo.

Janička Marcaníková v hodu kuželkou pro děti handicapovaných atletů se umístila na krásném 2. místě.

Nyní se budemem připravovat na mezinárodní závody ve Švýcarsku - Grand Prix Nottwil 2022, kde se uskuteční také mezinárodní klasifikace některých našich členů.