8.9. III. kolo Českého Poháru - Praha

12.09.2019

V neděli jsme se zúčastnili třetího kola Českého poháru v Praze. Za Wozmeny závodili všichni atleti: Anička, Lenka, Laďa, Přemek, Standa.

Lenka Morcinková hodila oštěpem 7,41 m (36 bodů), koulí vrhla 3,56 m (43 bodů) a celkem se umístila na 7. místě.

Anna Marcaníková hodila diskem 8,16 m (53 bodů), koulí vrhla 4,2 m (66 bodů). Celkově se umístila na 3. místě.

Vladimír Konečný hodil disk 7,28 m (25 bodů), oštěp 6,7 m (28 bodů). Celkově obsadil 14. místo.

Přemysl Liška hodil disk 33,08 m (68 bodů), koulí vrhl 8,6 m (60 bodů). Celkově se umístil na 8. místě.

Stanislav Náčin hodil disk 13,56 m (61 bodů), koulí vrhl 6,22 m (74 bodů). Celkově skončil na 5. místě.

Sezóna se pro většinu z nás blíží ke konci, ale ještě nás čeká řada závodů. Standa Náčin nás odjíždí reprezentovat na závody do Srbska a následně do Polska.

Ostatní sportovce čeká velký závod v Pardubicích - Rozloučení se sezónou. Dále ještě bude poslední kolo Českého poháru v Olomouci.