Děkujeme za podporu nadaci ČEZ

03.08.2020

Na podzim minulého roku se přes aplikaci "Pomáhej Pohybem" od nadace ČEZ vybralo krásných 42 600Kč na podporu hendikepovaných sportovců z klubu AC Wozmeni Zlín.

Prvotní záměr byl realizovat dvě atletické soustředění v Ostravě pod vedením profesionálních trenérů. Bohužel bezbariérové ubytování v Ostravě bylo uzavřeno kvůli Covid-19 a museli jsme plánované soustředění zrušit. Vedení klubu se po konzultaci se sportovci rozhodlo ke změně rozpočtu a vybranou částku od nadace ČEZ požít z největší části na materiální vybavení.

Největší podíl příspěvku byl použit na pořízení zánovního handbiku, který je využíván mezi sportovci  podle potřeby. Díky handbiku se hendikepovaným sportovcům zlepší fyzická kondice. Další materiální vybavení bylo pořízeno dle individuálních potřeb jednotlivých para-atletů. Pořídili jsme podložky na cvičení, masážní válce, pláštěnky na závody, oblečení do fitness, přilbu na handbike, kurtny na uvázání vrhacích stolic, boxovací set, sportovní soupravy, permanentky do fitness.

Tímto děkujeme nadaci ČEZ za materiální vybavení, které zlepšilo kvalitu sportovní přípravy. Věříme, že výsledky budou vidět i na závodech.