II. ročník Ostrava Cup 2020

16.08.2020

V sobotu para-atleti ze Zlína závodili na druhém ročníku Ostrava Cupu. Výkony sportovců byli opět na výbornou. Celkem 4 medaile, 4 osobní rekordy a 1 český rekord.

Lenka Morcinková v oštěpu výkonem 8,09m vylepšila svůj osobní rekord a zároveň pokořila český rekord v kategorii F34. V kouli výkonem 3,83m získala 4.místo.

Anna Marcaníková hodila disk do vzdálenosti 8,70m, získala 2.místo a posunula svůj osobní rekord. V kouli výkonem 4,32m získala taktéž 2.místo.

Přemek Liška hodil diskem 28,90m a získal 3.místo, v oštěpu výkonem 20,92m získal 4.místo.

Standa Náčin v kouli výkonem 6,14m získal 2.místo, v disku výkonem 14,21m získal 5.místo.

Jarda Zapletal kouli vrhl do vzdálenosti 7,21m, získal 5.místo a zároveň posunul svůj osobní rekord. V disku výkonem 18,38m získal 5.místo a opět vylepšil osobní rekord.

Laďa Konečný v disku výkonem 9,21m získal 4.místo, v kouli výkonem 3,99m získal 6.místo.

Závody byly vydařené a nyní se připravujeme na vrchol sezóny. V pátek a v sobotu bude v Olomouci probíhat Czech Open, což je Mistrovství Republiky para-atletiky. Na trénincích pořádně vypilujeme techniku a věříme, že opět dovezeme spoustu cenných kovů.