IV. kolo Českého poháru Olomouc

29.09.2020

V sobotu jsme se zúčastnili IV. kola českého poháru v para-atletice v Olomouci. Za Wozmeny Zlín závodila kompletní šestice sportovců: Standa, Přemek, Laďa, Jarda, Anička, Lenka. I přes deštivé počasí byly výsledky na úrovni a odvážíme celkem 6 medailí.

Standa Náčin v kouli výkonem 6,32m získal zlatou medaili a v disku výkonem 15,78m opět zlatá medaile.

Přemek Liška v disku výkonem 31,98m získal bronzovou medaili a v oštěpu výkonem 21,88m opět bronzová medaile.

Jarda Zapletal v kouli vrhl 7,20m celkové pořadí ČP 12. místo. Diskem hodil 20,86m a opět posunul svůj osobní rekord.

Laďa Konečný vrhl koulí 4,17m a diskem hodil do vzdálenosti 7,87m. Celkové pořadí 17. místo.

Anička Marcaníková v kouli výkonem 4,12m získala stříbrnou medaili. Diskem hodila do vzdálenosti 8,14m.

Leni Morcinková v oštepu výkonem 7,60m získala bronzovou medaili. Koulí vrhla do vzdálenosti 3,45m.

V neděli nás čeká poslední kolo českého poháru tentokrát v Praze.