Mistrovství České Republiky

10.06.2018

Na úvod bych shrnul účasti na závodech v měsíci květnu. Standa Náčin nás kvalitními výkony reprezentoval na Grand Prix v Itálii. Přemek Liška se zúčastnil 2.kola Českého poháru v Olomouci, kde získal 7.místo. Anička Marcaníková, Lenka Morcinková a Přemek Liška závodili na Grand Prix ve Švýcarsku a jejich výkony byly na výbornou.

S touhle našlapanou formou jsme dnes zavítali do Olomouce na Mezinárodní Mistrovství České Republiky v atletice zdravotně postižených. Slunce svítilo zostra hned od rána. Při závodech jsme se i "trochu" zapotili, ale výsledky stály za to!

Anička Marcaníková překonala své osobní rekordy a zároveň vytvořila dva nové české rekordy v kategorii F33. V disku výkonem 8,04m získala 2.místo, koulí vrhla 4,24m a získala 3.místo.

Standa Náčin závodí v kategorii F54. V disku výkonem 16,48m získal 1.místo, oštepem hodil 14,12m a získal 3.místo, koulí vrhl 6,32m a získal 4.místo.

Lenka Morcinková závodí v kategorii F34. V disku výkonem 5,32m získala 3.místo, oštěpem hodila 6,73m a získala 5.místo

Přemek Liška závodí v kategorii F57. V disku výkonem 31,71m získal 2.místo, oštěpem hodil 20,38m a získal 4.místo, kouli vrhl 8,39m a získal 5.místo.

Laďa Konečný závodí v kategorii F34. Dnes to pro něj byly první závody a vedl si dobře. V kouli výkonem 2,59m získal 4.místo, v disku výkonem 6,49m získal 7.místo.

Všem závodníkům gratulujeme ke krásným výsledkům.

Na závěr: sezóna je v plném proudu. Zítra Přemek Liška a Standa Náčin závodí na Zlaté tretře v Ostravě. Další víkend bude 3.kolo Českého poháru a další víkend mezinárodní mítink v německém Feitalu. Věříme, že forma vydrží a očekáváme opět kvalitní výkony... :-)