Závody a akce kterých jsme se zúčastnili

I když náš tým vznikl nedávno, účastníme se českých i zahraničních závodů a dosahujeme medailových pozic.

V neděli 9.12.2018 se sportovci z AC Wozmeni Zlín zúčastnili Pekelné koule v Ostravě. Za náš klub závodili všichni sportovci Laďa, Lenka, Anička, Standa, Přemek.

V neděli 16.9.2018 se atleti AC Wozmeni Zlín zúčastnili 5.kola Českého poháru tentokrát v Praze. Za náš klub závodili Přemek Liška, Standa Náčin, Lenka Morcinková a Anička Marcaníková.

V sobotu 28.7.2018 jsme se s naším týmem zúčastnili dalších závodů, tentokrát v Ostravě. Počasí nám přálo až příliš, bylo velké horko. I přesto se nám podařilo dosáhnout osobních rekordů.

O víkendu se konal 2. ročník závodu Handi Open v Bánské Bystrici. Za náš klub závodili Přemysl Liška, Stanislav Náčin a Vladimír Konečný.

Další víkend opět na atletickém stadionu... Tentokrát jsme zavítali do německého Freitalu, kde se konal mezinárodní mítink hendikepovaných sportovců. Za náš tým závodili Standa Náčin a Přemek Liška. I přes nepříznivé počasí byly výkony chvalitebné až výborné.

Dnes jsme se zúčastnili třetího kola Českého poháru v Olomouci. Byli jsme v plné sestavě a potvrdili jsme formu. Nejlépe se dařilo děvčatům, kde padaly osobní rekordy jeden za druhým.

Na úvod bych shrnul účasti na závodech v měsíci květnu. Standa Náčin nás kvalitními výkony reprezentoval na Grand Prix v Itálii. Přemek Liška se zúčastnil 2.kola Českého poháru v Olomouci, kde získal 7.místo. Anička Marcaníková, Lenka Morcinková a Přemek Liška závodili na Grand Prix ve Švýcarsku a jejich výkony byly na výbornou.

Po úspěšném absolvování soustředění v Nymburku jsme poměřili své síly v Pardubicích, kde proběhlo první kolo Českého poháru.

V sobotu 24.3.2018 se v Ostravě konaly halové závody ve vrhu koulí. Za náš tým se zúčastnili. Anna Marcaníková, Lenka Morcinková, Přemysl Liška a Stanislav Náčin.

Dnešním dnem začíná mezinárodní závod Grand Prix v Dubaji, kde za náš klub bude závodit Standa Náčin. Po té Standu čekají ještě další mezinárodní závody v Sarjahu. Držíme palce a snad to i cinkne a bude nějaká ta medajle... :-) Jakmile budeme vědět více, budeme informovat o výsledcích.

Po svátcích jsme všichni plní energie, cukroví, chlebíčků a dalších pochutin, tak nezahálíme a zimní přípravu bereme opravdu vážně. Do nového roku jsme si stanovili nové cíle a díky kvalitním tréninkům se krůček po krůčku posouváme dál a věříme, že nám to vydrží po celou sezónu. Do našich řad jsme přivítali nového člena, který se na trénincích...

Tuto sobotu 16.prosince se konal v Olomouci 18. Vánoční vrhačský mítink. Za náš klub se zúčastnil Stanislav Náčin a Anna Marcaníková. Anička se svým výkonem 3,96m umístila na třetím místě. Standa vrhem 6,64m obsadil čtvrté místo. Gratulujeme

Dnes Anička Marcaníková na MS juniorů v Portugalsku, dokázala že je velká bojovnice. V hodu diskem si domů odváží střibrnou medaili.

V Portugalském městě Vila Real de Santo António se připravuje Anička Marcaníková na zítřejší (5.prosince)velké závody, kde v 9:50h místního času (10:50h našeho času) nastupuje na vrh koulí a 10:20h (11:20h n.č.) ji čeká hod diskem. Aničce fandíme a přejeme co nejlepší umístění.

Česká výprava odcestovala do Portugalska na MS juniorů, které se koná od 30.11.-6.12.2017 ve Vila Real de Santo António. Z našeho týmu nás reprezentuje Anna Marcaníková.

Děkujeme NADACI AGROFERT za finanční podporu, která byla použita na nové vrhací stolice tzv. ,,kozy" . tímto se povedlo zlepšit kvalitu jak na trénincích tak na domácích a zahraničních závodech.

I v podzimním období si naši sportovci udržují fyzičku v kryté hale GJŠ Zlín. 9.12.2017 se náš tým účastní vrhačských halových závodů v Ostravě.

V sobotu proběhlo v Olomouci 6. kolo Českého poháru KB. Toto kolo bylo zároveň poslední , takže jsme přijeli urvat nějaké ty body k celkovému hodnocení. Závod se vydařil a předvedli jsme krásné a vyrovnané výsledky.

V sobotu ráno jsme vyrazili směr Brno, kde nás čekali hned dva závody v jeden nepříliš teplý den. Dopoledne jsme zahájili pátým kolem českého poháru, kde byli naše výkony úctihodné.

Herci trochu jinak. I letos jsme pozvali herce Městkého divadla Zlín na 1.ročník Divadelní Lympiády, kde si zasportovali v atletických disciplínách oštěpu, disku a ve vrhu koulí.

Na mistrovství České republiky CZECH OPEN v Olomouci se našim atletům dařilo. Za náš tým se zůčastnili Anička Marcaníková, Standa Náčin a Přemek Liška.

V sobotu jsme se zůčastnili prvního ročníku závodu Handi Open Bánská Bystrica, který pořádali naši přátelé ze Slovenska. Za náš tým závodil Přemek Liška a Standa Náčin.

V sobotu jsme se zůčastnili dalšího kola Českého Poháru tentokrát v Novém Městě nad Metují. Počasí nám přálo a výkony byly chválihodné. Za náš klub závodili Standa a Přemek.